Kredyty

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest uzyskać kredyt, a warunki proponowane przez banki zmieniają się z dnia na dzień. Dlatego ciężko jest śledzić na bieżąco oferty banków i oszacować, czy otrzymamy kredyt, w jakim banku, na jaką kwotę, na jakich warunkach, a także ile będzie trwała cała procedura.

Abyś nie tracił czasu my pomożemy Ci we właściwym wyborze, przedstawimy oferty kredytów kilku banków, dzięki czemu oszczędzisz sporo czasu i zdrowia. Dostosujemy ofertę do Twoich możliwości. Przeanalizujemy dokumenty i wskażemy najlepsze rozwiązania.

Najlepiej zorientowaną w różnych ofertach bankowych osobą jest Twój niezależny doradca kredytowy. Jego pomoc przyda się szczególnie osobom z małą zdolnością kredytową jak również osobom ceniącym sobie czas i anonimowość – doradca podpowie Ci, które banki prowadzą łagodniejszą politykę kredytową i warto się do nich zwrócić.

Zaufaj doradcom finansowym i specjalistom kredytowym.

Większość z Was wolałaby uniknąć poświęcania czasu na dzwonienie do wielu banków, umawianie się na liczne spotkania z pracownikami placówek oraz analizowanie szczegółowo i porównywanie ofert kredytowych w internecie. Wiele Banków posiada ukryte koszta, o których nie zawsze Was poinformują przy składaniu wniosku kredytowego. Dodatkowo Wasza nie zawsze idealna historia kredytowa, może stać na przeszkodzie w uzyskaniu odpowiedniego finansowania, a każde niepotrzebne zapytanie kredytowe ze strony Banku dodatkowo obniża Waszą wiarygodność względem tej Instytucji i może przeszkodzić w uzyskaniu kredytu. Trzeba o tym pamiętać, aby przez swoją niewiedzę sobie nie zaszkodzić. W Banku nikt takiej informacji Wam nie udzieli.

Ocena kredytowa.

Dokonamy oceny zdolności kredytowej zgodnie z wymaganiami różnych banków i na tej podstawie wytypujemy, w którym jest szansa uzyskania kredytu. Każdy bank ma bowiem własną politykę przyznawania kredytów i jest nastawiony na konkretną grupę klientów. W związku z tym w różny sposób analizuje sytuację finansową oraz bada ryzyko transakcji.

Przedsiębiorcom pomagamy w uzyskaniu różnych form finansowania biznesu (kredyt, leasing, factoring i inne). Na cele inwestycyjne przygotujemy biznes plan wraz z prognozami finansowymi i analizą finansową. W przypadku trudnej sytuacji gospodarczej i zagrożeniem wypowiedzenia umowy kredytowej pomożemy w restrukturyzacji zobowiązań, opracujemy plan umożliwiający uzyskanie refinansowania zagrożonych kredytów.

Jesteśmy w stanie zaprezentować oferty kilku banków oferujących kredyty zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Jako profesjonalny i niezależny ekspert kredytowy gwarantujemy przedstawienie najlepszych warunków finansowych dla Ciebie.

Loading...