Poznajmy się bliżej

Mam na imię Magdalena i zostanę Twoim pośrednikiem. Posiadając ogromną pasję oraz doświadczenie w branży pośrednictwa obrotu nieruchomościami a mianowicie sprzedaży, kupnie, wynajmie, najmie (domów, mieszkań, biur, kamienic, lokali użytkowych, działek, magazynów, garaży), przeprowadzę Cię bezpiecznie przez cały proces Twojej transakcji.

Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się w trakcie studiów prawniczych, a od 2009 roku przerodziła się w zawód, który wykonuję do dnia dzisiejszego. Doskonale orientuję się w bieżących potrzebach rynku nieruchomości związanych z najmem, wynajmem, sprzedażą i kupnem zarówno w województwie śląskim, jak i na terenie całego kraju. Dla stałych klientów prowadzę zarządzanie najmem w Katowicach oraz miejscowościach turystycznych, takich jak Zakopane, Kościelisko, Gdańsk oraz Gdynia.

 

Zajmuje się również:

$

skargami na plan zagospodarowania przestrzennego,

$

sprawami związanymi z dziedziczeniem nieruchomości,

$

kontrolowaniem stanu ksiąg wieczystych,

$

konstruowaniem pism do urzędów,

$

zgłaszaniem spraw spadkowych do Urzędu Skarbowego,

$

pisaniem oraz sprawdzaniem umów,

$

negocjowaniem warunków umów z galeriami handlowymi,

$

a także szeroko pojętym zarządzaniem najmem.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i jestem na bieżąco z przepisami prawa, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W sytuacjach konfliktowych, dążę do mediacji i optymalnego rozwiązania problemu dla obu stron tak, by oszczędzić wszystkim niepotrzebnego stresu, nerwów, czasu i pieniędzy. 

Cenię sobie wzajemny szacunek, szczerość i terminowość podczas współpracy. Jeżeli Ty również cenisz te wartości i chcesz podjąć współpracę, skontaktuj się ze mną.

Loading...